1
Merhaba 👋
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hakkımızda

2001 yılından bu yana inşaat ve ısı yalıtımı sektörüne yüksek kalitede ürünler üreten firmamız 2013 yılından bu yana KARPLUS® markasıyla yoluna devam ederken, üretim kapasitesi, lojistik yeterliliği, satış ve satış sonrası hizmetleriyle sektöründe ve bölgesinde lider konuma ulaşmış bulunmaktadır. İzmir merkezli olmak üzere İzmir, Manisa, Aydın ve Denizli’deki fabrikalarımızda Atermit A.Ş. ve Organik Kimya A.Ş. gibi ülkemizin ve dünyanın bu alandaki en büyük hammadde üreticilerince yüksek kalite standartlarında üretilen hammaddeleri uzun yıllardır kullanarak üretimimizi gerçekleştiriyoruz.

Karplus Fabrika
Karplus Fabrika
Karplus Fabrika
5 fabrika, 15 satış noktası ve 30 kişilik saha pazarlama ekibi, 10 araçlık lojistik altyapımızla inşaat sektöründe hem son kullanıcılar, hem müteahhitler hem de uygulamacılardan oluşan çok geniş bir müşteri kitlesine söve ve mantolama ürünlerimizle uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Ayrıca yılların verdiği deneyim ve üretim gücümüzle yurtdışında pek çok noktaya ihracat çalışmalarımız sürmektedir.

Karplus Fabrika
Karplus Fabrika
Karplus Fabrika
Karplus Fabrika

Kuruluş vizyonumuzu gerçekleştirmek üzere kendini iyileştirmeye ve ileri götürmeye açık olan her yolda hızla ve kararlılıkla ilerleyen firmamız, KARPLUS® markası ile ürettiği dış cephe kaplamaları, söve, denizlik, harpuşta gibi dış cephe dekorasyon elemanları, KARPLUS® ısı yalıtım levha yapıştırıcı ve sıva harcı gibi yapı kimyasalları, SÖVEFİX® köpük yapıştırıcı, klasik mantolama takımları, renkli desenli iç-dış cephe kaplamaları gibi geniş bir yelpazede bulunan yapı malzemelerini hem son kullanıcılara, hem de müteahhit ve uygulamacılara sunmaktadır.

Karplus Fabrika
Karplus Fabrika
Karplus Fabrika
Karplus Fabrika
Daha çok çalışarak daha iyisini hem kendimiz hem de çevremiz için elde edebileceğimize inancımız sonsuz. Bugüne kadar çok çalıştık, bundan sonra da çok çalışarak, daha etkili, daha yapıcı, daha kaliteli ürünlerle müşterilerimize olan hizmetimizi en iyi şekilde sürdürme yolunda devam edeceğiz.

VİZYON ve MİSYON

Sektörümüzde yaşanan gelişmeleri yakından takip edip bu sayede müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini her zaman yüksek tutmayı hedef bilen firmamız, sektörümüze öncülük eden derneklere ve diğer sosyal/sektörel organizasyonlara katılmak ve çalışmalarına destek vermek suretiyle fikir ve güç birliğine de katkıda bulunarak hem ülkemizde enerji tasarrufu ve izolasyon bilincinin gelişmesine destek vermeyi, hem de sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek rekabet avantajını sürdürmeyi ve bölgemizdeki lider pozisyonunu korumayı amaçlamaktadır.

Bu süreç içinde bu esas faaliyet alanımızın yanı sıra, farklı sektörlerdeki firmalara da üretim, taşıma, depolama aşamalarında proseslerini kolaylaştırıcı ve ihtiyaca göre özel olarak tasarlanıp üretilen köpük elemanları üreterek çözüm ortağı olduk. Çözüm ortağı olduğumuz üreticilerle yıllardır sürdürmekte olduğumuz güçlü bağ bugün bize yol gösteriyor. Yılların süregelen birikimiyle, üretim gücümüzle ve ihtiyaçlara tam uyacak çözümlerimizle birçok başka firmayla da çözüm ortaklığı çalışmalarımızın daha da artacağını biliyoruz.

KARPLUS ailesinin çalışanlarımızı, ürünlerimizi, müşterilerimizi ve çevremizi daha ileri taşıma yolunda attığı somut adımlar arasında ISO 9001 kalite standardı, ISO 14001 çevre kalite standardı ve OHSAS iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uyum konusunda gerekli adımları atmasının yanı sıra İZODER, EPSDER, POLİDER gibi sektör derneklerine aktif katılımıyla pozitif olarak etkilenebilecek tüm alanlarda iz bırakma çabasını gösterebiliriz.

Karplus Fabrika
Karplus Fabrika